- EN POPÜLER GELİŞTİRME KARTI ''ARDUİNO'' İLE HAYALLERİNİZİ  GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜN ...


Robocombo.com olarak hayalinizdeki projelerinizi gerçekleştirmeniz için, profesyonel teknik ekibimizle, sektördeki müşteri memnuniyetsizliğine, soru ve sorunlarınıza profesyonel destek ve çözüm olmak için buradayız, yanınızdayız.


Hayal edip yapmak istediğimiz tüm projelerimizi gerçeğe dönüştürmek Arduino ile artık mümkün. Arduino Hayalinizde ne varsa gerçekleştirmek için size imkan veren bir platform, geliştirme kartıdır. Arduino'nun Uno, Nano, Micro, Mini, Mega, Pro, Leonardo, Mkr, Due, Yun, Lilypad, Zero, Tian gibi çeşitli kart ve modülleri üretilmiştir. Arduino donanım ve yazılımı, profesyonel geliştiriciler, tasarımcılar, hobileriniz, yeni başlayanlar ve birbiri ile etkileşimli nesneler veya ortamlar oluşturmak isteyen herkes için tasarlanmıştır. Arduino, yazılımının ücretsiz olması, geliştirme kart çeşitlerinin (Orjinal veya Klon) oldukça ucuz olması ve hem yazılım hem de donanımının öğrenme kolaylığı, çok sayıda kesimden, her sınıf kategori ve meslekte kullanıcıya hitap ederek kısa sürede geniş bir kullanıcı topluluğuna ulaşmasını sağlamıştır.


HAYALİNİZDEKİ HER ŞEYİ YAPABİLECEĞİNİZİN MUTLULUĞUNU HAYAL EDİN !!! 


Arduino Geliştirme Kartı (Arduino Uno R3), Arduino Başlangıç Seti (Arduino Parçaları) Arduino Lcd Keypad çeşitleri ile projeler yapabilirsiniz. Bu kadar geniş hayal gücünü, çeşitliliğini gerçeğe dönüştürme imkanı sunan geliştirme kartı Arduino, hemen hemen her şey için bütün elektronik projelerinizin ardındaki fiziksel güç ve zeka olarak kullanılabilir. Ayrıca Arduino Shield modellerine mutlaka göz atmayı da unutmayın.

 

Herşey Hayalinizdeki Projeleriniz ve Hayal Gücünüzün Sınırlarında...

Arduino eğitimi bölümüne hayaletveyap.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Arduino parçalarına, Arduino setlerine sitemizden, arduino lcd keypad, arduino uno başlangıç seti gibi diğer setlerimizi de kategori sayfalarımıza girerek göz atabilir, hızlı güvenilir profesyonel teknik destek kolay İade ve en avantajlı fiyat garantisi ile robocombo.com da ulaşabilirsiniz. Satın alın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hemen başlayın. ₺332,00KDV Dahil
₺352,75 KDV Dahil
₺438,75KDV Dahil
₺495,57 KDV Dahil
₺274,02KDV Dahil
₺304,49 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺99,90KDV Dahil
₺113,50 KDV Dahil