Endüktif NPN Proximity Sensör LJ12A3-4-Z/BX
Endüktif NPN Proximity Sensör LJ12A3-4-Z/BX (1805280071)
Marka : Robocombo
Stok Miktarı : 3
LJ12A3-4-Z/BX Endüktif PNP Proximity Sensör Özellikleri:
Çalışma voltajı: 6V-36VDC
Kafa çapı: Silindirik 12mm
Uzunluk: 52mm
Çıkış Akım çekme kapasitesi: 300mA