Arduino Modelleri

 Arduino Nedir?

40'a yakın geliştirme kartı ve modülü üretilen arduino uno gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda size yardımcı olmak ve fikirlerinizi hayata geçirmek için üretildi.

Orjinal ve klon olmak üzere, birbirinden ayırt edici önemli bir faktör bulunmayan arduino çeşitleri, orjinal üretim sahibi İtalyan merkezli iken, çok sayıda klon arduino modelleri Çin de üretilmektedir.


Arduino ile nasıl bir proje yapmak istediğinize karar verip attiny85 temin ederek,(örneğin çizgi izleyen robot, belirli bir zaman aralığı ile açılıp kapanan kapak, otomatik perde gibi) gerekli malzemeleri(dc motor, bağlantı pin kabloları vs) de satın aldıktan sonra kart üzerine montaj ve kodlama yapabilirsiniz.

 Arduino fiyat olarak klon modelleri en avantajlı kartlardır.

 

İlkokul seviyesinden başlayarak tüm öğrenci ve çocuklarımız artık okullarda kurulan robotik kulüplerde geleceğin mesleği, hobisi, geliştirme platformu olarak arduino setleri ile eğitim ve öğretimlerini geleceğe yönlendiriyorlar.


Basit kodlama yapısı ve programlama dili sayesinde proje yapmak için cesaretlenebilir, takıldığınız noktalarda internetten video, blog sayfalarına (Hayaletveyap.com) göz atarak yeni projeler ve hazır kodlara erişebilirsiniz. 


Arduino modelleri ve arduino shield çeşitleri olan arduino micro, arduino mini, arduino mega 2560, arduino uno r3, Yun, Due, arduino leonardo, Lilypad 328, ATtiny modellerini robocombo.com adresimizden inceleyip, en uygun fiyat avantajı ile hızlı ve güvenilir şekilde sahip olabilirsiniz.


Profesyonel teknik destek, kolay İade ve en avantajlı fiyat garantisi ile Robocombo.com dan satın alın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hemen başlayın.

 

Hayaletveyap.com adresimizden sizde bizim hayal ettiklerimize ortak olabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. 


₺510,00KDV Dahil
₺528,00 KDV Dahil